A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Function split() is deprecated

Filename: controllers/main.php

Line Number: 27

O firmie - CENTRUM OGRODZENIA

CENTRUM OGRODZENIA

Autoryzowany dealer:
Stronę odwiedziło: 351288 osób

CENTRUM OGRODZENIA   Al. Korfantego 127   40-156 Katowice   tel. (32) 203 66 32  tel./fax 203 70 90

O firmie

Przedsiębiorstwo specjalistyczne CENTRUM OGRODZENIA firmy Holding Polmax zajmuje się dostawą i montażem ogrodzeń, bram garażowych, automatyki bramowej i garażowej oraz szlabanów od 1993 roku.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy Nice, Came, Betafence oraz Wiśniowski lecz w swojej ofercie posiadamy również duży wybór elementów ogrodzeniowych największych krajowych producentów, których reprezentujemy w regionie południowej Polski.

Nasi pracownicy podlegają szkoleniom w zakresie profesjonalnego montażu, prowadzonym przez naszych dostawców.

Sporą część elementów, głównie nietypowych pod indywidualne zamówienie, wykonujemy we własnym zakresie gdyż posiadamy zaplecze magazynowe i warsztatowe. Posiadany przez nas park maszynowy pozwala sprostać skomplikowanym zamówieniom. Posiadamy własne maszyny i urządzenia do prac montażowych w terenie oraz własne środki transportu osobowego i ciężarowego.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz dobrą opinię na rynku potwierdzają listy referencyjne. Nasi specjaliści wielokrotnie są proszeni o szeroko pojęte poradnictwo na łamach prasy. Wielokrotnie proszeni jesteśmy o nadzór i instruktaż montażu ogrodzeń. Fakty te świadczą o wysokiej pozycji naszej firmy na bardzo ciężkim w tej chwili rynku.

Zapewniamy zawsze profesjonalny nadzór i montaż, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W ostatnich latach naszą ofertę wzbogaciliśmy o systemy alarmowe, systemy parkingowe, bariery parkingowe, słupki drogowe a od niedawna progi spowalniające. W ramach wykonywanych usług montujemy domofony, videodomofony, kamery, czujniki ruchu, sygnalizatory świetlne, panele słoneczne umożliwiające eksploatację systemów automatyki bramowej oraz szlabanów bez zewnętrznego zasilania. Wykorzystując innowacyjne wdrożenia zaawansowanych technologii firmy Nice umożliwiamy naszym klientom zarządzanie urządzeniami odpowiedzialnymi za automatykę, oświetlenie, alarmy zarówno zdalnie jak i bezprzewodowo w ramach tak zwanego inteligentnego domu z każdego miejsca na świecie.